Franchising Başvuru Formu
Bayi Girişi

Franchise Sistemimiz

“Kendi işinin sahibi ol, ödeyeceğin paranın karşılığını alacaksın” sloganından yola çıkan Kahve Tiryakisi 25 yıllık tecrübesiyle müseccel bir markadır.

Bayilik sistemindeki tek hedefi, şube yatırımlarını artırarak marka bilinirliğini artırmak, edindiği deneyimlerle yeni yatırımcıları teşvik etmek ve bu işin ne kadar avantajlı olduğunu anlatmak ve uygulamaktır.

 Aslında Kahve Tiryakisi yaşamımıza etki eden şık bir dekorasyon içinde ince bir fikir, derin bir nefestir. Bu nedenle tüm şube mağazalarımız harika dekorasyonları ile konforlu, tematik ve doğal bir görünümde olup bir o kadarda ferahtır.

Franchise Sistemi Hakkında Merak Edilenler

- Üretici firmanın franchise bayiliğini almanın artılarını fazlasıyla hissedeceksiniz franchise fiyatlarıyla değil, toptan fiyatlarıyla alım yapmış olacaksınız ve ürün alımlarında %100 daha avantajlı ürün almış olacaksınız.

- Aylık ciro üzerinden % 2 cirodan pay alınmaktadır.

- Yıllık ciro üzerinden % 0.005 reklam katılım bedeli alınmaktadır.. 

- Proje tasarımının tamamı Kahve Tiryakisi Mimarı tarafından tasarlanır, uygulama esnasında yatırımcılarımız farklı firmalardan uygulama teklifi alabilirler ve uygulamayı teklif veren firmalardan biri yapacaksa yüklenici firma teknik şartnameyi Kahve Tiryakisiyle imzalamış olacaktır.

- Kahve Tiryakisi tüm ürünlerinin alımlarını kendisi yapar ve mağazalarına kendi lojistik departmanı teslim eder ya da edilmesini sağlar.

- Franchising sözleşmemiz 5+5 yıl boyunca geçerlidir. 5. yıl sonunda sözleşme otomatik olarak yenilenir ya da karşılıklı anlaşma olursa sonlandırılabilir.

- Şubelerde çalışacak olan tüm yönetici, barista ve servis personeline  Kahve Tiryakisi Merkezi tarafından eğitimler verilmektedir.

Konseptlerimiz

1- Kahve Satış Sunum Cafe Restoran Sistemi

Ortalama 250 m2 ile 500 m2 arası cafe restoran sistemi için idealdir. Not: (Talep ve bütçeye göre m2 +/- olabilir.)

2- Kahve Satış Sunum Cafe Sistemi

Ortalama 150 m2 ile 300 m2 arası cafe sistemi için idealdir. Not: (Talep ve bütçeye göre m2 +/- olabilir.)

3- Kahve Satış Sunum Cafe Take Away Sistemi

Ortalama 70 m2 ile 150 m2 arası cafe take away sistemi için idealdir. Not: (Talep ve bütçeye göre m2 +/- olabilir.)

Tiryakisi Olacaksınız..