Kahve kokusunun geldiği yerdeyiz...

KAHVE TİRYAKİSİ

Hikayemiz

Yaklaşık 25 yıl önce başlayan kahve serüvenimiz, kendine has reçeteli üretimi ile horeca ve private label pazarında faaliyet göstererek günümüze kadar ulaşmıştır.

Son yıllarda kahve sektöründe artan talep, bununla birlikte cafe ve yatırımcı talebinin artması, kahvenin daha fazla tüketiciye ulaşır hale gelmesini sağlamıştır. Çok sayıda Aromalı, Türk ve Dünya Kahve’lerinden elde edilerek üretilen çok çeşitli içecekler yatırımcı ve müşterilerin talebinin artmasına sebep olmuştur. Büyüyen ve gelişen sektörümüzle birlikte firmamızda altyapıya daha fazla bütçe ayırarak, kurumsallığa ve geleneksellikten evrenselliğe doğru yürüyüşünü devam ettirmiştir.

Kahve Tiryakisi markamızın oluşmasındaki en önemli sebep, Türk Kahvesi’nin atalarımızdan gelen geleneksel vazgeçilmez lezzet olan, Türk Kahvesi Tiryakiliğidir.

Eski zamanlarda, belirli yaş üstü olan insanlar daha çok Kahve tüketir düşüncesi hakimdi. Türk Kahvesi Tiryakiliği daha çok evlerde yaşanırdı. Özellikle değerli misafirlerimize, büyüklerimize ve özel günlerimizde Türk Kahvesi ikramı olmazsa olmazdı.

Kahve Tiryakisi markasıyla, oluşturduğumuz cafe ve cafe restoran projeleriyle eskilerden gelen Kahve Tiryakiliğinin önemini güncel tutarak, geçmişe olan saygı ve özlemle, geleceğe olan inanç ve misyonla Türkiye’nin dört bir yanındaki Kahve Tiryakisi Mağazalarımızla müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Eskilerden gelen ve yeni neslin de çok seveceğini düşündüğümüz Kahve Tiryakisi Dede ürün satış standı projemizle, eski ve yeni tatları, Türkiye’nin dört bir yanında mağazalarımızda, yerel ve global marketlerde ve benzin istasyonlarında bulabileceksiniz.

Tiryaki Dedemiz sevimli ve güler yüzüyle sizleri bekliyor olacak.

Tiryakisi Olacaksınız..