Kahve kokusunun geldiği yerdeyiz...

KAHVE TİRYAKİSİ

Hakkımızda

Kahve Tiryakisi olarak, 25 yıllık üretim ve ustalık deneyimimizi müşterilerimizle paylaşırken aynı zamanda cafe restoran sektörüne yatırım yapmak isteyenler için bilgi, birikim ve deneyimlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz. Firmamızın yaptığı araştırmalarda, ülkemizdeki kahve tüketim oranlarının hızla arttığını ve tüketicinin hızla bilinçlendiğini gözlemleyerek, daha kaliteli ve daha kurumsal bir hizmet ağı geliştirmek için çalışmalarımızı ısrarla sürdürmeye devam ediyoruz.

Kahve Tiryakisi olarak, gerek ülkemizde gerekse dünyada yatırım amaçlı yapılacak girişimlerden en önemlisinin kahve sektörü olduğunu biliyoruz. Bu yüzden girişimcilik amacıyla hayatına yön vermek ve para kazanmak isteyen herkes için çalışmaya devam ediyoruz. Markamızın vazgeçilmez yüzü olan değerlerimiz, hem çalışanları hem de yurt genelindeki şubeleriyle desteklenmektedir. Bu anlamda tamamen etik ve tarafsız bir şekilde davranarak markamızla beraber bayilerimizin de büyümesi amacıyla çalışıyoruz.

Kahve Tiryakisi’nin olduğu her noktada ulusal ve yerel ahlâka profesyonel bir şekilde saygı gösterirken bayilerimizin ve çalışanlarımızın mesleki anlamdaki donanımlarına bütçe ayırmayı sürdürüyoruz.

Kahve Tiryakisi daima ileri görüşlü ve sürekli gelişim içinde ilerlemektedir. Bu sayede sektöründeki lider firmalardan birisi olarak, daima yeniliklerden yararlanmayı sürdürüyoruz. Ayrıca müşterilerimiz için gerekli olan tüm kaynakları daha kârlı ve etkili bir yatırıma dönüştürmenin amacındayız. Bu bağlamda, tüm iş ilişkilerinde ve rekabette etik davranarak saygınlığımızı korumaya devam ediyoruz.Firma olarak bayilik sistemindeki tek hedefimiz, şubelerimizin yatırımlarını desteklemek ve markamızın bilinirliğini artırmaktır. Bununla beraber elde ettiğimiz deneyimlerimizi yatırımcılarla paylaşarak bu sektörün ne kadar avantajlı ve kazançlı olduğunu anlatıyoruz.

Misyon

Kahve ve Gıda sektöründe Türkiye ve Dünya’da gerçekleşen değişim süreçlerini yakından takibini, gelişmeleri Kahve, Cafe ve Restoran sektöründe de araştırma çalışmalarına yansıtmaktır.

Sektörümüz’de, teknolojide gerçekleşen gelişmeleri esas alarak, Türkiye’de, Kahve, Cafe ve Restoran sektöründe geleneksellikten evrenselliğine doğru yol almasını sağlamaktır.

Gıda alanındaki sektör meslektaşlarımızın bilgi paylaşımı ve dayanışmasını artırmak, ortak uygulama projeleri geliştirmektir.

’Ar-Ge’’ çalışmaları ve eğitim faaliyetleriyle gıda ve beslenme konusunda toplumu bilgilendirmektir.

Vizyon

Büyüyen Türkiye ve Dünya’da, Kahve, Cafe ve Restoran sektöründe en büyük, en kaliteli, piyasa fiyatlarını belirleyen tüketiciyi ve yatırımcıyı bilgilendiren ve korumaktır.

Türkiye’de ve Dünya’da her bakımdan birinci sınıf marka olarak yerini almaktır.

Yenilikçi ve yüksek kaliteli kahve ve gıda üretiminin gerçekleşmesine önayak olarak alanında bilgi ve beceriye sahip elemanlar yetiştiren ve yetişmesine yardımcı olmaktır.

Kahve ve Gıdayla igili üstün kalite ve hijyen gıda mevzuatlarına uygun ürünlerini, Türk ve Dünya tüketicilerine sunmaktır.

Müşterilerimizin, Bayii ve Franchise çalışanlarımızın ve içinde yaşadığımız, çalıştığımız toplumun takdirlerini kazanarak yaptığımız işleri en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

Tiryakisi Olacaksınız..